SZÉKESFEHÉRVÁR- Gyári munka - Minőségellenőr - 3 műszak, 8 óra

Minőségellenőr munkakörbe várunk jelentkezőket Székesfehérváron történő teljesítésre, hosszú távú bejelentett munkavégzésre.

MINŐSÉGELLENŐR munkakörbe várunk jelentkezőket székesfehérvári teljesítésre, hosszú távú bejelentett munkavégzésre.

Csak és kizárólag mobilis, autóval, jogosítvánnyal rendelkező jelentkezőket várunk helyi, illetve Székesfehérvár 30 km-es körzetéből.

Azonnali, hosszú távú munkalehetőség!
A munkába járáshoz saját gépjármű szükséges!
Jelentkezz, vagy kérj visszahívást weboldalunkon keresztül!

Műszakrend:
• A teljesítés 3 műszak/ 8 órás munkarendben történik.

Feladatok:
• Általános minőségellenőr feladatok ellátása,
• Partnereinknél és raktárunkban való teljesítés.

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Azonnali kezdés !!!
• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Folyamatos munkarend (műszakpótlékok)
• Hosszú távú, stabil munkalehetőség
• Teljesítmény bónusz
• Átlagon felüli munkába járás támogatás (30 km-es körzetben)

Elvárások:
• minimum szakmunkás végzettség
• utazási hajlandóság
• rugalmasság
• minőségügyben szerzett tapasztalat előny

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kompetenciavizsgálat helyszíne: Székesfehérvár

Élő szóban kérdeznél? Hívj minket a képre kattintva

Call center 2024 web főoldal

Kérdésed van? Kérj visszahívást tőlünk.

Mikor hívjunk vissza?
Adatvédelem:
captcha

Már tudod, hogy mire jelentkeznél? Küldd be jelentkezésed most.