Veszprém - gyári munka - Minőségellenőr - 3 műszak 12 órás munkarend

Gyári munkalehetőséget kínálunk, minőségellenőr munkakörben VESZPRÉMBE az alábbi paraméterekkel:

(Kérjük az álláshirdetés figyelmes elolvasását jelentkezés előtt.)

Főbb feladatok:

  • ESD környezetben vizuális ellenőrzés
  • Tesztelés
  • Dokumentálás
  • Átcsomagolás
  • Szétszerelés

Elvárások:

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Rugalmasság, mobilitás, utazási hajlandóság
  • 3 műszakos 12 órás munkarendvállalása
  • Minimális számítógépes ismeret és szakmunkás végzettség

Előny:

  • IPC ismeretek
  • mikroszkóp és nagyítós lámpa használata
  • veszprémi lakóhely
  • mobilitás (autó, jogosítvány)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Azonnali kezdés
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Folyamatos munkarend (műszakpótlékok)
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Teljesítmény bónusz
  • Munkába járás támogatás
  • ELÉRHETŐ HAVI bruttó 450.000 Ft/hó + juttatások

Munkavégzés helye: Veszprém

Kizárólag MOBILIS jelentkezőket várunk!

Élő szóban kérdeznél? Hívj minket a képre kattintva

Call center 2022 webre másolata

Kérdésed van? Kérj visszahívást tőlünk.

Mikor hívjunk vissza?
Adatvédelem:
captcha

Már tudod, hogy mire jelentkeznél? Küldd be jelentkezésed most.